Top
TekniksatGroup
Tamamen Müşteri Odaklıyız

TekniksatGroup

1992 yılında kurulan TekniksatGroup, uydu ( SMATV ), Kablo TV ( CATV ), Terrestrial anten ( MATV ), Kamera (CCTV ) ve Fiber Optik Dagıtım sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir. Üretim, tasarım ve uygulama %100 yerli ve ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.

TekniksatGroup; ürün kalitesi, üretim, satış, montaj ve sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Firmamız kuruluşundan bu yana, Türkiye ve dünyanın lider firmalarıyla yaptığı anlaşmalarda gücüne güç katarak hayatına devam etmektedir.

TekniksatGroup; kalite ve müşteri memnuniyeti demektir. Firmamız üretici firma olarak bütçesinin önemli bir kısmını mühendislik ve AR-GE bölümünü güçlendirmek için harcamaktadır.

TekniksatGroup

Sistem Çözümleri

Projelerimizde kullanılan cihazlar çoğunlukla kendi imalatımız olup diğer sarf malzemeler, seçkin kurumsal markalardan titizlikle seçilerek ve test edilerek uygulanırlar. Bu nedenledirki köklü ve güvenilir firmalarla ortak konsorsiyumlarda Tekniksat ürünleri tercih edilmektedir.

Sistem Çözümleri

Değerlerimiz

Güvenilir ve İtibarlıyız;
Tüm davranışlarımızda, yüksek iş etiğine sahip olmaya, tutarlı olmaya, dürüst olmaya, söylediklerimizi yerine getirmeye, başkalarına karşı saygılı olmaya, kurumumuzu her anlamda sahiplenmeye ve en iyi şekilde temsil etmeye her zaman özen gösteririz.


Sonuç Odaklıyız;
Hızlı, dinamik ve çalışkan bir ekip olarak zoru başarmayı severiz. Hedefimize odaklanırız, maliyet liderliğimiz ile birlikte sektörde de lider olmaya özen gösteririz. Sürdürülebilir ve ölçülebilir verimlilik sergileyerek sonuçlarımıza ulaşırız.


Yetkin Bir Ekibiz;
Sürekli gelişime açığız ve önem gösteririz. Hızlı öğrenmeye ve birlikte öğrenmeye, ekip olarak yol almaya değer veririz. Yaptığımız işlerden ve sonuçlardan kendimizi sorumlu hissederiz ve sonuçları almak için yetkinliklerimizi geliştiririz. Tüm bunları hayatı kolaylaştırarak, olumlu ve iyimser iletişim becerileri ile gerçekleştirmeye özen gösteririz.


Yenilikçiyiz;
Yaratıcı olmaya, değişikliklere ve fırsatlara açık olmaya özen gösteririz. Yeni fikirler üretmek ve var olan fırsatları değerlendirmek için ölçülebilir riskler alırız.

1

Misyon

Gelecek için amacımız, hayallerimiz ve yol haritamız.

Ürün yelpazemizde üretici kimliğimizle çalışmak, rekabet gücümüzü arttırmak ve iş ortaklarımızın tüm Zayıf Akım Teknolojileri ürün ve servis ihtiyaçlarını, onlara en iyi lojistik hizmetini vererek karşılayan ana tedarik merkezi olmak. İş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak için beklentilerini iyi anlamak ve oluşan ihtiyaçları katma değer yaratacak bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirirken, çalışanlarımızın güven ve memnuniyet duyabilecekleri bir çalışma ortamı sunmak ve bu doğrultuda, çalışma verimliliğimizi ölçmek ve sürekli iyileştirmek.

2

Vizyon

Teknoline Teknolojik Sistemleri A.Ş. üretim ve Ar-Ge yapan ideal teknolojik çözümleri müşterilerine göre tasarlayan ve sunan firmadır.

Zayıf Akım Teknolojileri kulvarında, Dünyada ve ülkemizdeki tüm iş ortaklarımızın, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olan teknoloji ürünlerinin ve hizmetlerinin üreticisi &sağlayıcısı olmak ve pazarda lider Zayıf Akım Teknolojileri firması olarak faaliyetlerine devam etmektir. Teknoline bir dünya markası yapma hedefinde kararlı adımlarla ilerlerken bu yolculukta Zayıf Akım Teknolojileri alanlarında hacimli ve katma değerli iş modelimiz yanı sıra konularında keşif, teklif, üretim, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle kişiye özel hizmet üretmek.