Vizyon & Misyon


Tekniksat  Group ailesi olarak geçmişimizden gelen başarı kültürümüzü ve bize gelecek için yol haritası oluşturacak tüm ilkeleri, iş ilkelerimiz içerisinde toparladık. İş İlkelerimiz, tüm Tekniksat  Group çalışanlarına yol gösterecek, her an iş yapma yollarımızın ne olduğunu hatırlatacak bir haritadır. Tüm çalışanlarımızın bu harita içerisinde yer alan ilkelere uymasını ve bu harita ile yol almasını beklemekteyiz. Tekniksat  Group olarak, bu haritanın içinde kalan davranışları destekleriz. Tekniksat  Group kültürümüzü devam ettirmemizi sağlayan ve tüm davranışlarımıza yol gösteren iş ilkelerimizi bir araya getiren kaynaklarımız şunlardır:

• Vizyonumuz, Misyonumuz: Gelecek için amacımız, hayallerimiz ve yol haritamız.

• Değerlerimiz: Yolculuk boyunca her zaman ön planda tutacağımız karakteristik özelliklerimiz.

 

Vizyonumuz & Misyonumuz


Vizyonumuz

Zayıf Akım Teknolojileri kulvarında, Dünyada ve ülkemizdeki tüm iş ortaklarımızın, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun olan teknoloji ürünlerinin ve hizmetlerinin üreticisi &sağlayıcısı olmak ve pazarda lider Zayıf Akım Teknolojileri firması olarak faaliyetlerine devam etmektir. Tekniksat Groub’u bir dünya markası yapma hedefinde kararlı kararlı adımlarla ilerlerken bu yolculukda Zayıf Akım Teknolojileri  alanlarında hacimli ve katma değerli iş modelimiz yanı sıra konularında keşif, teklif, üretim, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle kişiye özel hizmet üretmek. 


Misyonumuz

Ürün yelpazemizde üretici kimliğimizle  çalışmak, rekabet gücümüzü arttırmak ve iş ortaklarımızın tüm Zayıf Akım Teknolojileri ürün ve servis ihtiyaçlarını, onlara en iyi lojistik hizmetini vererek karşılayan ana tedarik merkezi olmak. İş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak için beklentilerini iyi anlamak ve oluşan ihtiyaçları katma değer yaratacak bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirirken, çalışanlarımızın güven ve memnuniyet duyabilecekleri bir çalışma ortamı sunmak ve bu doğrultuda, çalışma verimliliğimizi ölçmek ve sürekli iyileştirmek.

 

Değerlerimiz


Güvenilir ve İtibarlıyız

Tüm davranışlarımızda, yüksek iş etiğine sahip olmaya, tutarlı olmaya, dürüst olmaya, söylediklerimizi yerine getirmeye, başkalarına karşı saygılı olmaya, kurumumuzu her anlamda sahiplenmeye ve en iyi şekilde temsil etmeye her zaman özen gösteririz. 


Sonuç Odaklıyız

Hızlı, dinamik ve çalışkan bir ekip olarak zoru başarmayı severiz. Hedefimize odaklanırız, maliyet liderliğimiz ile birlikte sektörde de lider olmaya özen gösteririz. Sürdürülebilir ve ölçülebilir verimlilik sergileyerek sonuçlarımıza ulaşırız.


Yetkin Bir Ekibiz

Sürekli gelişime açığız ve önem gösteririz. Hızlı öğrenmeye ve birlikte öğrenmeye, ekip olarak yol almaya değer veririz. Yaptığımız işlerden ve sonuçlardan kendimizi sorumlu hissederiz ve sonuçları almak için yetkinliklerimizi geliştiririz. Tüm bunları hayatı kolaylaştırarak, olumlu ve iyimser iletişim becerileri ile gerçekleştirmeye özen gösteririz.


Yenilikçiyiz

Yaratıcı olmaya, değişikliklere ve fırsatlara açık olmaya özen gösteririz. yeni fikirler üretmek ve var olan fırsatları değerlendirmek için ölçülebilir riskler alırız.Merkez - Fabrika

Koza Mahallesi 1678 Sokak No: 29 Esenyurt /İSTANBUL
0 212 620 4 111 (pbx)